Forum Üyeliği

A- A A+

Turgutlu Ahmetli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği Forum’una kayıt olabilmek için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Forum, üyelere özel olan bir bölümden ve herkese açık olan ikinci bir bölümden oluşmaktadır. Size uygun olan bölümü seçerek aşağıdan başvuru yapabilirsiniz.

Sektör Portalı Üyeliği Başvurusu

Sektör Portalı herkese açık olan bir bölümdür. Aşağıdaki formu doldurarak talepte bulunabilirsiniz.

Üyelik Şartları

 • Bu alan içinde yapılacak talep, öneri, tavsiye ve veriler alan kullanıcıları ve üyelerimiz tarafından şeffaflık ilkelerimiz kapsamında kullanıcılara herhangi bir yorum yapılmaksızın yayınmaktadır.
 • Bu alanda ticari amaçlı reklam ve tanıtımlara izin verilmemektedir.
 • Bu platformda tartışılan konular öneri ve tavsiyeler üretim kalitesine ve sürdürülebilirlik politikalarımıza uygun olduğunda kaynak gösterilerek (yazı sahibi adı ve ünvanı belirtilmek suretiyle) asıl sayfalarımızda yayınlama haklarımızı saklı tutarız.
 • Bu platformda genel iş ve ahlak kurallarına aykırı, firma ve şahısları hedef alan her türlü  saldırı, hakaret ve aşağılayıcı ifadeler; yazı ve işaretler kullanılarak yapılamaz. Aksi durumlar dijital suçlar kapsamında değerlendirilir. İlgili ceza kanunlarına göre suç teşkil edebilecek yazı ve işaretler yayınlanmaz, sehven yayınlansa bile birliğimiz sorumlu tutulamaz. Bu durumda muhatap yazı sahibidir.
 • Yukarıda ifade edilenler kapsamındaki ifadeleri içeren yazı veya işaretleri kullananların platforma girişlerine kısıtlama getirilebilir.

Adınız (zorunlu)

Epostanız (zorunlu)

Kullanıcı Adınız (zorunlu)

Üyelik Şartlarını okudum ve kabul ediyorum. (İşaretlenmez ise Gönder butonu çalışmayacaktır.)

Lütfen resimdeki kodu giriniz: captcha

Birlik Üyeliği Başvurusu

Bu bölüm sadece üyelerimize özel olan paylaşım alanıdır. Dışarıdan herhangi bir kullanıcının bu alana girişine izin verilmemektedir. Bu yüzden üyelik için aşağıdaki belgelere ihtiyaç duyulmaktadır:

 1. Kimlik fotokopisi,
 2. Kapasite raporu-ilçe gıda, tarım ve hayvancılık müdürlüğü onaylı,
 3. Çiftçi belgesi hayvan varlığını gösterir-ilçe ziraat odasından alınacak,
 4. 1 adet fotoğraf,
 5. Sirket için kuruluş sözleşmesi noter onaylı (fotokopi olabilir)
 6. Şirket temsil yetki belgesi

Üyelik Şartları

 • Bu platformda yapılacak öneri, tavsiye, eleştiri ve tartışmalar yalnızca üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
 • Üyelerimiz faaliyet alanlarımız kapsamında geliştirdiği teknik ve ürettiği ekipman tanıtımlarını yapabilirler. Ancak başkalarına ait ürünlerin ticaretini yapamazlar. Burada kısıtlama yapma haklarımızı saklı tutarız. Eğer işimiz ile ilgili bir ürün veya emtianın ticareti ve tanıtımı söz konusu olacak ise;  birlik yönetimi ile irtibata geçilmelidir. Unutmayalım ki sayfalarımızda ilgili makine, ekipman ve emtia üreticilerinin/satıcılarının tanıtımı birliğimize yapacakları bağış karşılığı gerçekleştirilmektedir.
 • Bu platformda genel iş ve ahlak kurallarına aykırı, firma ve şahıslara yönelik her türlü saldırı, hakaret ve aşağılayıcı ifadeler içeren yazı yazılamaz ve işaretler kullanılarak hakaret ve saldırı yapılamaz. Aksi durumlar dijital suçlar kapsamında değerlendirilir. İlgili ceza kanunlarına göre suç teşkil edebilecek yazı ve işaretler yayınlanmaz, sehven yayınlansa bile birliğimiz sorumlu tutulamaz. Muhatabı ifade ve işaretleri kullananlardır.
 • Üyelerin fikirlerini açıkça sunma/tartışma hakları vardır. Ancak bunların kişisel haklara saldırı boyutuna ulaşmadan düzeyli olmasını tavsiye ederiz.
 • Aksi durumlarda yayın kısıtlamalarına gitme haklarımızı saklı tutarız.
 • Bu sayfa yalnızca üyelerimiz girişlidir. Hariçten olanların girmelerine izin verebilecek durumlardan kaçınınız. Bunun tespiti halinde ilgili üyenin üyeliği yönetim kararı ile sona erdirilir. Unutmayınız ki yazılacak yazı, kullanılacak ifade ve işaretler üyelerimizin adı ile yayına girmektedir.

Adınız (zorunlu)

Epostanız (zorunlu)

Kullanıcı Adınız (zorunlu)

Üyelik Şartlarını okudum ve kabul ediyorum. (İşaretlenmez ise Gönder butonu çalışmayacaktır.)

Lütfen resimdeki kodu giriniz: captcha